o firmie bustwear

O firmie

Przygotowanie i produkcja nadruków jest nasza pasja, zajmujemy się tym od wielu lat. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, poświęcamy dużo czasu na odpowiednie przygotowanie i obróbkę graficzną projektu. Z należytą starannością i dbałością o najwyższą jakość nanosimy nadruki na odzież, tkaniny i materiały różnego rodzaju. Przez ponad 15 lat wykonaliśmy tysiące nadruków dla kilku setek zadowolonych klientów. Możecie być Państwo pewni, że złożone zamówienie jest w rękach specjalistów i będzie wykonane terminowo i profesjonalnie.

Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu którym dysponujemy, jesteśmy w stanie stosować różne techniki druku w zależności od potrzeb i wymagań klienta. Przez szereg lat wykonywaliśmy nadruki na materiałach takich jak: koszulki, torby, bluzy, kurtki, spodnie, polary, bielizna itp. To właśnie nasze zaplecze technologiczne pozwala nam realizować zlecenia na nadruki od 1 sztuki po kilka czy kilkanaście tysięcy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór odzieży, toreb i plecaków, odzieży roboczej, parasoli, czapek itp. Szczególnie polecamy produkty renomowanej odzieży firmy FRUIT OF THE LOOM.
Nasi klienci otrzymują wysokiej jakości produkty w bardzo dobrej cenie, odzież nie spiera się, nie kurczy się, nie blaknie.

Wykonujemy również różnego rodzaju projekty specjalne i niestandardowe takie jak chociażby nadruki na kurtynach teatralnych, odzieży z lycry, piankach dla nurków i tkaninach obiciowych. Jeżeli mają Państwo wątpliwości czy dany materiał ze względu na skład, fakturę czy przeznaczenie przyjmie nadruk prosimy o kontakt, nasi specjaliści mają wiedzę i doświadczenie potrzebne do realizacji najbardziej wymagających zleceń.